0

Топ-5 корисних властивостей кедрового горіха

Топ-5 корисних властивостей кедрового горіха

Горіх, що омолоджує, саме так називають кедрові горіхи. Про корисні властивості цього продукту можна написати кілька статей. Ми виокремили топ-5 його особливостей, які якнайкраще впливають на організм людини, щоб Ви переконалися, що кедрові горіхи купити оптом необхідно кожному!

Почнемо зі складу кедрового горіха, адже він є джерелом величезної кількості найрізноманітніших корисних мікро- та макроелементів, а також вітамінів. Зокрема, найціннішими для організму людини є вітаміни групи В, Е, К, А, F, D, С. Білок у цих горіхах вирізняється великою кількістю найдефіцитніших для організму амінокислот, зокрема, метіонін, лізин, триптофан. Поживні макроелементи - калій, фосфор, магній, кальцій, цинк, залізо.

Такий багатий склад кедрових горіхів дає змогу виконувати такі функції в організмі людини.

1. зберігати молодості.

Ця властивість забезпечується тим, що в складі горіхів багато антиоксидантів, зокрема, вітаміни групи А, В, С, D і Е та лютеїн. Ця армія антиоксидантів бореться з вільними радикалами, які й прискорюють процеси старіння.

2. Підтримують здорове функціонування організму, а саме покращують зір і підтримують серце.

Уже вищезгаданий лютеїн є каротиноїдом. Саме цей елемент захищає очі та запобігає утворенню очних захворювань. Робота серця підтримується за рахунок мононенасичених жирів, магнію, марганцю та вітамінів Е і К.

3. Допомагають зберегти фігуру.

Кедровий горіх сприяє схудненню. У складі останнього є білки, які дуже повільно розщеплюються. Завдяки цьому людина довго не відчуває голоду. Споживаючи горіхи, організм отримує всі необхідні елементи, виробляється гормон холецистокінін, який відповідає за ситість організму і таким чином пригнічується апетит.

4. Підтримують життєву енергію людини.

Поживні елементи, що є у складі кедрових горіхів, зокрема, мононенасичені білки, жири та залізо надають людині енергії. Окрім цього магній, що є в складі горіха, запобігає швидкій втомі.

5. Покращують загальний стан шкіри.

Вживання кедрових горішків як їжі допомагає під час лікування різних шкірних захворювань, сприяє швидкому загоєнню ран і регенерації шкіри. Крім того, лушпиння кедрових горіхів використовують для очисних ванн. Такі ванни рекомендуються в разі діатезу, екземи, гнійних та інших захворювань шкіри.

Це тільки короткий перелік дивовижних властивостей кедрового горіха. Оптом придбати цей смачний і корисний продукт Ви можете в інтернет-магазині СПД "Димитров". Пропонуємо своїм клієнтам виключно якісну та свіжу продукцію за приємними для всіх цінами.

Коментарі