0

Натуральні сухофрукти оптом в Україні: без смакових добавок, цукру і барвників

Натуральні сухофрукти оптом в Україні: без смакових добавок, цукру і барвників

Сухофрукти є справжнім джерелом вітамінів і мінеральних речовин. Тому популярність їх пронизує всі сфери харчової промисловості. Такі цінні мікроелементи, як кальцій, залізо, магній, а також клітковина і пектин присутні в сухофруктах у повному обсязі, це справжній концентрат корисних речовин. Крім того, кожен сухофрукт має тільки йому притаманну цілющу дію на організм.

Використовують сухофрукти для приготування компотів, як додаткові компоненти до сніданку (мюслі, сухі сніданки), а також вони є ідеальним варіантом поїдання вприкуску з чаєм. У кулінарії сухофрукти додають у тісто для випічки (родзинки, курага, чорнослив) або роблять начинку для тортів, пирогів і солодких булочок.

Хочете купити якісні та натуральні сухофрукти оптом? Тоді наступна інформація для Вас!

Ми хочемо Вам відкрити інформацію про провідного постачальника сухофруктів оптом в Україні - СПД "Димитров"! Співпрацюючи з цією компанією, Ви можете бути впевненими на 100% щодо якості продукції.

Завжди в асортименті на складі в Одесі - чорнослив, інжир, родзинки, курага. Це натуральні, екологічно чисті продукти без смакових добавок, цукру і барвників, виготовлені за сучасними технологіями зі збереженням цінних властивостей натуральних свіжих фруктів. Уся продукція відповідає екологічним і санітарним нормам України, має сертифікати відповідності.

Привезені сухофрукти з найрізноманітніших куточків світу (Туніс, Туреччина, Індія, Узбекистан, Іран, а також країни Азії та Африки). СПД "Димитров" співпрацює виключно з найкращими постачальниками.

Компанія гарантує відвантаження тільки свіжих сухофруктів, оскільки має в розпорядженні склади, які оснащені сучасним холодильним і вентиляційним обладнанням.

До співпраці запрошуються кондитерські підприємства, санаторії, будинки відпочинку, магазини здорового харчування, в'язниці, військові частини, лікарні, школи, дитячі садки та інші.

Доставка здійснюється в максимально короткі терміни в будь-який регіон України. А по Одесі доставка - безкоштовна!

Працівники СПД "Димитров" зроблять усе для того, щоб Ви могли купити сухофрукти оптом на вигідних умовах!

Коментарі