0

Чорнослив оптом у наявності: особливості цього сухофрукта та його корисні властивості

Серед широкого різноманіття сухофруктів почесне місце посідає чорнослив, який має особливі смакові властивості та вважається дуже цінним у дієтології. Оригінальний смак цього продукту забезпечив йому популярність у всьому світі. Чорнослив споживають як окремий продукт або ж додають до різних страв і десертів.

Усі, напевно, знають, що чорнослив - це не що інше, як висушені за спеціальною технологією сливи. Однак для отримання смачного чорносливу підходять не всі сорти сливи.

Що стосується корисних властивостей такого сухофрукта, то варто відзначити позитивний вплив на роботу шлунково-кишкового тракту. Цей факт уже давно доведено. Серед очевидних переваг вживання чорносливу відзначимо, зокрема, й такі:

1) Цей продукт позбавляє закрепів, вважається проносним засобом середньої сили. Натуральний продукт не спричиняє жодних побічних ефектів, на відміну від пігулок, які допомагають позбутися такої проблеми.

2. Рекомендується вживати чорнослив у разі атеросклерозу та гіпертонії, адже він містить велику кількість солей калію.

3) Чорнослив є гарним сечогінним засобом, він покращує роботу нирок, виводить з організму шлаки та токсини.

4. Знижує рівень холестерину в організмі та зміцнює серце.

5. Сушені сливи за рахунок своїх цінних властивостей і цілорічної доступності можуть підтримувати жіночий організм у будь-який час. Йдеться про період вагітності та настання менопаузи.

6. Часте споживання чорносливу забезпечує гарне самопочуття, прилив сил, підвищення працездатності.

7. Оскільки чорнослив багатий на антиоксиданти, то здатний боротися зі старінням клітин. Омолоджує організм загалом. Для омолодження чорнослив вживають не тільки внутрішньо, а й у складі масок для обличчя.

Користь чорносливу досліджують і по сьогоднішній день, адже немає остаточного переліку корисних властивостей цього сухофрукта. Проте одне відомо точно: чорнослив - це дуже корисний продукт, який сприяє зміцненню організму та покращенню стану здоров'я загалом.

Замовити чорнослив оптом можна у нас. Це значно дешевше, ніж купувати вроздріб. По-перше, на нашому сайті ціна за 100 грам знижується залежно від кількості замовлення. Що більше замовляєш, то дешевше купуєш. По-друге, не потрібно кілька разів оплачувати доставку. Мінімальна сума замовлення в СПД Димитров становить 500 грн.

Зацікавила наша пропозиція? Тоді залишайте заявку на сайті, і менеджери компанії зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення! Працюємо по всій території України! Для уточнення будь-якої інформації телефонуйте за контактним номером!

Коментарі