0

Корисні властивості пастили!

Корисні властивості пастили!

Всесвітня організація охорони здоров'я радить вживати не менше 400 г. фруктів, овочів та ягід щодня. Мало хто вживає таку кількість, правда? А так як пастила - це фактично концентрат фруктів та ягід, то на день достатньо з'їсти всього 50-60 г пастили, щоб організм отримав мінімальну денну норму необхідних корисних речовин. Максимальна кількість пастили на день - 200 гр. Пастила з свіжих фруктів Україна доступна під замовлення на нашому порталі. В цій статті ми розповімо вам про користь пастили!

Натуральна пастила - це відмінні ласощі для тих, хто хоче правильно харчуватися, при цьому не додавати зайві кілограми. В її складі - фрукти, ягоди або овочі, які містять безліч вітамінів, мікроелементів. Така пастила робиться з фруктів, ягід або овочів, перемішаних в пюре, шляхом висушування вологи. Вона має щільну струткуру й натуральний смак фрукта чи ягоди. Для приготування часто додають цукор, мед, горіхи та деякі спеції. Тонку пастилу можна приготувати в духовці або в дегідраторі.

І хоч в цих солодощів майже немає жирів, а в основному тільки корисні вуглеводи, вони досить таки калорійні. На 100 грамів продукту доводиться приблизно 320-330 ккал. Разом з тим пастила вважається відмінним замінником солодкого для тих, хто хоче скинути зайву вагу. Так в пастили є безліч вітамінів групи С, РР, а також В2. Пастила багата і мінералами. Це такі, як залізо, магній, фосфор, калій, натрій і кальцій.

Завдяки тому, що в складі пастили є така кількість різноманітних вітамінів і мінералів, вона благотворно впливає на нервову систему і є загальнозміцнюючим засобом для людського організму. Саме мінерали, які є в складі пастили покращують якість крові і дуже благотворно впливають на серцево-судинну, кровеносну і кісткову системи.

Мікроелементи, якими багата пастила: залізо, калій, кальцій, натрій, магній і фосфор. Ласощі зміцнює кісткову тканину, корисно при зниженому рівні гемоглобіну в крові. Харчові волокна, що містяться в солодощі, допомагають кишечнику, очищають організм від шкідливих речовин, шлаків, токсинів, радіоактивних елементів, солей важких металів. Легкозасвоювані вуглеводи дають заряд енергії на весь день. Але все ж найголовніша, видима і відчутна користь пастили полягає в тому, що вона здатна зробити дітей радісними, щасливими, задоволеними.

СПД «Димитров» займається виготовленням та реалізацією корисних солодощів по всій території України. Завжди прагнемо, щоб кожен замовник залишився задоволений умовами співпраці, тому до кожного в нас індивідуальний підхід.

Коментарі